Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
<3 Wisla Kraków
Member
Od: 05.2008
Skąd: MAGICZNY KRAKÓW
Offline
#
1322
01.05.2013, 00:06
Sony Xperia Z posiada ktoś? jakie opnie wrażenia,warto kupic?Bardziej jestem przekonany do Z ale chciałbym poznac opinie innych.
Mam do wyboru,albo Z lub Samsunga Galaxy S3.
pzdr
<3 Wisla Kraków
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do <3 Wisla Kraków
Znajdź inne posty napisane przez <3 Wisla Kraków