kristos napisał(a):

Każdy może mieć swoje zdanie - ja pozostanę przy swoim.
Smuda to dobry trener do prowadzenia drużyny klubowej.
|
Dobry trener? - powiedz dlaczego?
Potrafi ustawić drużynę? -żart , Potrafi logicznie myśle i analizować ? - żart , ma posłuch w drużynie - żart. Co On potrafi, ze to dobry trener?
Nawet zmian nie potrafi zrobić. Dla mnie Smuda to porażka. Wole Nawałke, ale On Cupiałowi postawił swoje warunki, a do tego używa słów, których Boss nie rozumie.