Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2535
Stary 30.04.2013, 23:15
kristos napisał(a):Wyświetl post
Każdy może mieć swoje zdanie - ja pozostanę przy swoim.
Smuda to dobry trener do prowadzenia drużyny klubowej.
Dobry trener? - powiedz dlaczego?

Potrafi ustawić drużynę? -żart , Potrafi logicznie myśle i analizować ? - żart , ma posłuch w drużynie - żart. Co On potrafi, ze to dobry trener?

Nawet zmian nie potrafi zrobić. Dla mnie Smuda to porażka. Wole Nawałke, ale On Cupiałowi postawił swoje warunki, a do tego używa słów, których Boss nie rozumie.
Odpowiedz cytując