Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23420
Stary 30.04.2013, 22:36
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Każdy klub w Polsce "przeje" pieniądze z LM jeśli już się tam dostanie.
To Polska, nie Anglia. Tutaj jeden dobry sezon w pucharach i 2 w lidze skutkuje wytransferowaniem 3/4 składu do innych lig.
Nie będzie silnej,atrakcyjnej dla piłkarzy i sponsorów ligi, nie będzie odjechania innym
Oczywista oczywistość, wspomniałem o Legii bo kolega GrzegorzTS akurat uważa, że to Legia już za moment odjedzie.
Nie przypominam sobie żadnych masowych wyprzedaży(3/4 składu o których wspomniałeś) z polskich klubów po sukcesach w pucharach. W mojej ocenie wymiana 2,3 graczy pierwszego składu na sezon jest pozytywnym zjawiskiem bo po pierwsze nie ma stagnacji w kwestii schematów gry po drugie stary zawodnik tak zwany gwiazdor nie ma takiej motywacji do grania i najczęściej zaczyna się pikowanie z formą w dół. Tylko żeby nie wpaść w dołek po wymianach grajków trzeba mieć sztab kumatych pracowników, którzy znajdą młodych wilków żądnych zrobienia kariery co dałoby się zrobić dzięki kasie z LM, ale nie wierzę, że u nas coś takiego jest do zrobienia.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując