|
Tak sobie pomyślałem, że skoro nie skracają punktów dla atrakcyjności o połowę, po 30 kolejkach, to ja mam inna propozycję.
Dzielimy po 30 kolejkach jak ma być czyli na grupę spadkową i mistrzowska, bez dzielenia punktów. Za to w tych ostatnich 7 kolejkach za zwycięstwo przyznajemy 4 punkty. I sprawiedliwość bo nikt punktów nie zabiera i większe emocje bo łatwiej stratę nadgonić do miejsca które coś daje.
|