Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2530
Stary 30.04.2013, 16:07
kristos napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy zaczęli grać za Kasperczaka ,któremu ten wyśmiewany "Dyzma" przygotował drużynę.
Pamiętam jak Franio szczycił się że sukcesy drużyny Kasperczaka to w głównej mierze Jego zasługa ale czy trzeba te brednie powtarzać ? Smuda to gość który lubi sobie przypisywać czyjeś osiągnięcia a jak coś idzie nie tak to zgania winę na innych a on oczywiście jest najlepszy . Co mówił na jakiś czas przed Euro ? Że jak obejmował reprezentację to miał w niej 1,5 piłkarza a teraz ma drużynę Lewandowski zamiast atakować po Euro Smudę(oczywiście słusznie) powinien mu pewnie podziękować że potrafi kopać piłkę bo wg Frania to pewnie wyłącznie Jego zasługa . Mam nadzieję że ten Pan nie przyjdzie do Wisły bo to byłoby harakiri naszej drużyny . Można byłoby też w takim przypadku zapomnieć o dawaniu szans takim piłkarzom jak Stolarski ponieważ jak to u Smudy - ciągle bez zmian . Ten trener lubi grać jedną 11 i nawet w trakcie meczu woli nie zmienić , szanse na to że Stolarski grałby w pierwszym składzie są bardzo małe więc z ławki tych szans miałby tyle co kot napłakał a w przypadku gdyby nie grał to po ukończeniu 18 lat pewnie chciałby i jednocześnie mógłby nasz zespół opuścić za grosze . W przypadku innych młodych zawodników sytuacja byłaby analogiczna . Pamiętam też jak za Maskanta kiedy ten zdobył Mistrzostwo Smuda od razu mówił że zrobiłby to samo za pół ceny , ciekawe co by mówił gdyby mu się to nie udało . Myślicie że uderzyłby się w pierś ? Ha w życiu , wtedy Franiu zwaliłby winę na piłkarzy tak jak ostatnio w tej Niemieckiej drużynie a przecież też zapewniał wszystkich że się utrzyma . Jedyny plus zatrudnienia Smudy teraz w Wiśle jest taki że prawdopodobnie będzie to 3 i zarazem ostatnia przygoda tego trenera z naszym zespołem a jak wiadomo najgorsze lepiej mieć za sobą już na początku .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 30.04.2013 o godz. 16:21.
Odpowiedz cytując