Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2529
Stary 30.04.2013, 15:38
kristos napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy zaczęli grać za Kasperczaka ,któremu ten wyśmiewany "Dyzma" przygotował drużynę.
dobry tekst ale na pierwszy, nie ostatni, dzień miesiąca kwietnia.


Dokładnie jak ktoś pisał powyżej, trzymał Uche w rezerwach, ciskał go do przodu na końcówki (jako 9, nie skrzydłowego czy of. pomocnika), bo 'szybki, skoczny, coś tam dziubnie może'. Typowe dyzmowe taktyczenie.

Mam dalej w pamięci obraz rewolucji - tak, rewolucji - w systemie i pojmowaniu gry, którą Wisła przeszła za 'pierwszego Kasperczaka'. Poukładane akcje, krycie strefą, wymienność funkcji, precyzja i polot. W zestawieniu z chaotykiem Smudą to był kosmos.

A że trenerzy się starzeją, to z Kasperczaka został kasperczak... co zostało ze smudy?


WARA OD WISŁY dyzmotworze
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując