Blaszczu16 napisał(a):

|
Ja już po zeszłorocznym rewanżu w PP z Ruchem byłem zdania, że Uryga jest lepszy od Chaveza i Jaliensa, tylko Probierz bał się postawić zdecydowanie na Alana. To samo Stolarski. Obaj powinni grać w pierwszej jedenastce do spółki z Czekajem i Bunozą na lewej.
|
Ok. Stolarski powinien zostać wprowadzany stopniowo do gry (choć nie wiem czy nie jako prawy pomocnik), Uryga takoż. Co do Czekaja mam wątpliwości ze względu na to że jest strasznie szklany. W dodatku ma problemy ze zwrotnością i reakcją na wydarzenia boiskowe.
Ale Bunoza? Najgorszy lewy obrońca jakiego widziałem (zaraz po wyjątkowo zdolnym Frederiksenie)

Słaby stoper, fatalny lewy i toto ma grać?
dajcie spokój.
Jeśli już to środek Uryga - Jovanović (bo prawy to z niego żaden piłkarz, a w Serbii grał jako stoper to u nas ktoś wpadł na genialny pomysł żeby go przerobić go na prawego)
prawy bok Stolarski (choć zobaczymy jak sobie poradzi w POZNan*iu) lewy... trzeba szukać...