Lukasz napisał(a):

Fakt: Z Wisły robią Wisełkę
Po cichu, krok po kroku, drużyna Wisły jest konsekwentnie przebudowywana. Na boisku coraz mniej jest obcokrajowców, a coraz więcej Polaków. Średnia wieku ciągle spada.... (..) a umowa z Bułgarem ma zostać rozwiązana.
http://sport.fakt.pl/Wielkie-zmiany-...,209553,1.html
|
widziałeś sondę?
"Czy Wisła będzie w przyszłym sezonie walczyć o utrzymanie w ekstraklasie?" - przesada, to są jawne drwiny z naszej drużyny... przesada... jak chcą sobie żartować, to niech taka niszowa gazetka z siebie sobie pożartuje...