Cytat:
Rano siłownia albo krótki bieg, po południu 12-rundowy sparing albo praca nad techniką - tak wygląda dzień Andrzeja Wawrzyka niespełna trzy tygodnie przed walką jego życia. 17 maja pięściarz z Krakowa zmierzy się w Moskwie z Aleksandrem Powietkinem. Stawką pojedynku będzie pas mistrza świata organizacji WBA.
Wawrzyk formę wykuwa na obozie w Zakopanem. Jak na pretendenta do tytułu, wyglądał wczoraj na wyjątkowo zrelaksowanego. - Bo ja jestem spokojny człowiek, nie denerwuję się - uśmiecha się 25-letni bokser. - Zmęczenie? Nieeee, w sobotę był luz, w niedzielę był luz. Ale wcześniej to rzeczywiście ostro zapieprz…. Przez najbliższe dni też lekko nie będzie, bo teraz są najcięższe sparingi.
Pod Tatrami ma towarzystwo. Razem z nim trenują tu inni zawodnicy grupy Ulrich Knock'Out Promotions: Krzysztof Włodarczyk, który szykuje się do obrony mistrzowskiego pasa WBC w kategorii cruiser (22 czerwca też w Moskwie), Grzegorz Proksa i Artur Szpilka.
|
plus kilka fotek:
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...czyk,id,t.html
ps. nie wiedziałem że Szpilka i Włodarczyk takie ziomale
