!!IRIVER!! napisał(a):

Zresztą, jak już tak wracasz do tego sezonu, to chyba muszę Ci przypomnieć, że pojechaliśmy po Was przed waszą zbuntowaną publiczką jak po burej suce
|
Tylko co to ma do rzeczy?
Mistrz w ostatniej sekundzie to mistrz w ostatniej sekundzie. I tylko albo aż - tyle.