|
I tak walka o mistrzostwo wygląda lepiej niż w dwóch poprzednich sezonach. Zarówno Śląsk, jak i my, zdobywaliśmy mistrzostwo z nędznymi 56 punktami. Legia już w 24 kolejce ma 53 punkty i strzeliła przyzwoitą ilość bramek (48 w 24 kolejce, Wisła 2011 - 44!, Śląsk 2012 - 47).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|