Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23401
Stary 29.04.2013, 20:08
I tak walka o mistrzostwo wygląda lepiej niż w dwóch poprzednich sezonach. Zarówno Śląsk, jak i my, zdobywaliśmy mistrzostwo z nędznymi 56 punktami. Legia już w 24 kolejce ma 53 punkty i strzeliła przyzwoitą ilość bramek (48 w 24 kolejce, Wisła 2011 - 44!, Śląsk 2012 - 47).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując