|
Senior Member
Offline
|
#85

29.04.2013, 20:04
|
Grantar napisał(a): 
Różnica między Miśkiewiczem a Pereiko w grze nogami jest ale nie duża i NIE NA KORZYŚĆ PEREIKI !
Fakt Miśkiewicz podał do obrońcy dwa razy w sytuacjach gdy nie powinien (raz nogą raz ręką) i to były jego dwa duże błędy ....
trzeba jednak uczciwie przyznać że Chavez (ostatnio nasz najlepszy obrońca) zachował się jak spanikowany junior ... a nawet gorzej bo junior by wyp.....ł i tyle
Porównując to z wykopami Pereiki, bez presji w trybuny ..... można powiedzieć że akurat w tym elemencie nie ma się co czepiać. Gorzej niestety z wyczuciem sytuacji tu zdecydowanie lepszy jest Łotysz ...
|
Estończyk
Dla prawidłowości
|
|