lazy napisał(a):

|
- Miśkiewicz to nie jest bramkarz do Wisły i to nie tylko pod względem gry nogami. Pomiędzy nim i Pareiko jest duuuża różnica i nie wynika to tylko z braku doświadczenia. Na moje oko to Bieszczad zagrał pewniej w poprzednim meczu.
|
Różnica między Miśkiewiczem a Pereiko w grze nogami jest ale nie duża i NIE NA KORZYŚĆ PEREIKI !
Fakt Miśkiewicz podał do obrońcy dwa razy w sytuacjach gdy nie powinien (raz nogą raz ręką) i to były jego dwa duże błędy ....
trzeba jednak uczciwie przyznać że Chavez (ostatnio nasz najlepszy obrońca) zachował się jak spanikowany junior ... a nawet gorzej bo junior by wyp.....ł i tyle
Porównując kilkanaście wykopów Miśkiewicza z wykopami Pereiki, bez presji ...... w trybuny ..... można powiedzieć że akurat w tym elemencie nie ma się co czepiać. Gorzej niestety z wyczuciem sytuacji tu zdecydowanie lepszy jest Łotysz ... sorki : Estończyk