syryls napisał(a):

|
Ile czasu miał Moskal a ile Kulawik, obstawiam że przy tym pierwszym bylibyśmy najładniej grającą ekipą w Polsce co z biegiem czasu musiałoby się przenieść na wyniki, przypomnij sobie mecz ze Standardem tam gra wyglądała w sam raz, z Koroną przegraliśmy słusznie bo było za dużo posiadania a Kielczanie to pilkarze slynnący z ostrej gry. Ofensywnie a z polotem i grą na jeden kontakt, a z tyłu 4 dobrej postury obrońców i MP nasze.
|
Idealne podsumowanie twojego postu:
http://www.youtube.com/watch?v=jGKZV...youtu.be&t=54s
Z grą za Moskala był jeden problem, czym bliżej do bramki tym było gorzej. Nie zapominaj też, że obecnie Kulawik nie posiada czwórki zawodników których miał do dyspozycji Moskal (Biton, Melikson, Kirm, Jirsak) jacy byli tacy byli, ale przydali by się w tym cyrku co mamy teraz.