Watts napisał(a):

|
Trochę prawdy w tym jest piter116. Ja patrząc na Lecha mam wrażenie, może złudne i wymuszone przez media forsujące Legię i jej sukces, że nie ma tam takiego ciśnienia na wszystko; wiadomo jakich rozmiarów jest teraz balon na Ł3, to rzuca się na czachę bardziej niż można sobie wyobrazić.
|
Prawdy w tym jest i to sporo. Sporo gazet portali i tv ma swoje siedziby w stolicy. Grzanie sie w blasku legijnego zlota to dla wielu pismakow ciekawa perspektywa, na mysl o ktorej wielu z nich przebiera z radosci nozkami. Wielu dziennikarzy ma zazyle kontakty zpilkarzami legi, wspolne imprezy niektore znajomosci sa juz na stopie przyjazni. Nie byloby w tym nic zego gdyby nie mialo to przelozenia na tworczosc tego grona a niestety bardzo czesto ma.