|
Na razie N i C+ dalej mam... 56zl za N i 109 za C+ - dla migrujacych oba, tylko mozliwosc All Inclusive za 179zl! wiec wysmialem babke, jak rezygnuje z jednego i migruje drugi... platinum za 99zl i cala reszta jak dla zwyklych smiertelnikow... Powiedzialem babce ze chce Platinum + HBO + MR za 119 i nie ma szans... Niby bede mniej placic, ale na 12 mscy nie chce dac to sie zastanawiam... Przejde sie moze jeszcze do jakiegos punktu.
Swoja droga, mial ktoś stycznosc wczesniej z oferta dla lokali gastronomicznych? jak to dzialalo, tylko za multiroom sie placilo? Zakladajac ze np mialbym w lokalu 50 telewizorow, ale max potrzebuje 3 Multiroomy... to place wtedy stanardowy abonament i za MR? widzialem ze C+ w 2010 wprowadzil za 49zl/msc licencje C+ Sport Pro dla pubow... NC+ nie ma jeszcze oferty dla lokali... Orientuje sie ktos jak to wygladalo (zakladam ze mocno sie nie zmieni)
|