Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23392
Stary 29.04.2013, 16:20
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Lepiej żeby mistrzostwo zdobył Lech,jeżeli tytuł zdobędzie Legia to nawet pare baniek Cupiała nie pomoże w ewentualnym odzyskaniu tytułu.
Po wywalczeniu tytułu Legia ma spore szanse aby wejść do LM, ten ich cały prezes już w zimie zrobił kozackie transfery a po ewentualnym tytule zapowiada jeszcze większe transfery,Legia będzie ewentualnie pierwszym mistrzem od dawna który nie sprzeda najlepszych a jeszcze znacząco wzmocni skład!

Ojej boję się.
Na szczęście Legia nie ma dobrego szkoleniowca, więc Liga Europy to maks co z tej ekipy się wyciśnie.
Odpowiedz cytując