Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15149
Stary 29.04.2013, 15:05
Tak patrze na te nazwiska i stwierdzam, ze niektore osoby nie ogladaja ligi polskiej. Mak ? Nie robmy sobie jaj...przy dobrych wiatrach moze zostanie przyzwoitym(nie dobrym czy bardzo dobrym) ligowcem. Pazio? Katastrofa. O Wilusz, to juz nawet nie chce mi sie pisac...jak Belchatow traci gola, to wiecej jak pewne, ze ten facet byl w to zamieszany. Oby nikt nie wpadl na genialny pomysl sprowadzania tych kopaczy, bo wowczas walka o utrzymanie w przyszlym sezonie bardzo realna.
Odpowiedz cytując