borys napisał(a):

@ Ayala w zimie nawet gdyby zwrocil nie było szans podzieliły sie nimi Legia i Lech, to byl I sort teraz do rozdysponowania jest drugi.
|
powiem Ci szczerze że już lepiej byłoby tego Stokowca zatrudnić niż Dyzme, bo pokazał że On że potrafi mimo wielu problemów zmontować solidny zespół