Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23389
Stary 29.04.2013, 14:25
Lepiej żeby mistrzostwo zdobył Lech,jeżeli tytuł zdobędzie Legia to nawet pare baniek Cupiała nie pomoże w ewentualnym odzyskaniu tytułu.
Po wywalczeniu tytułu Legia ma spore szanse aby wejść do LM, ten ich cały prezes już w zimie zrobił kozackie transfery a po ewentualnym tytule zapowiada jeszcze większe transfery,Legia będzie ewentualnie pierwszym mistrzem od dawna który nie sprzeda najlepszych a jeszcze znacząco wzmocni skład!
Lech ma dobry ranking ale nawet jak wejdzie do ligi mistrzów to trudno uwierzyć,że Rutkowski zainwestuje kase w transfery więc Lech raczej nam nie odjedzie tak jak odjechałaby Legia.
Odpowiedz cytując