Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15142
Stary 29.04.2013, 14:09
borys napisał(a):Wyświetl post
Wisla AD. 2013/2014

I jedenastka

BR:
LO: Pazio - pewnie będzie rozwiązywał kontrakt
PO: Stolarski
SO: Uryga
SO: Glowacki
PP: Sarki
LP: Przybecki -pewnie będzie rozwiązywał kontrakt
SP: Wilk
SP: Piatek - zlozyl dokumenty o rozwiazanie kontraktu z winy klubu.
SP: Holota - do wyciagniecia za tysiaka.
N: Malecki - "zrobiłbym" z niego napastnika, dobrze sie przepycha i mógłby strzelać do woli

Mloda druzyna, wiekszosc zawodników bazujacych na szybkosci, mogli by grac ciekawa szybka pilke.

Rezerwy

BR: Miśkiewicz
LO: Bunoza
PO: Jovanovic
SO: Czekaj
SO: Nalepa
PP: Szewczyk
LP: Mak
SP: Chrapek
SP: Gargula
SP: Boguski
N: Genkov



Czyli rozbiór Polonii W. + Mak.

info z 26.04 "Już w przyszłym tygodniu, najpóźniej po kolejnym meczu, zawodnicy zamierzają złożyć wnioski o rozwiązanie kontraktów z winy klubu."
Ktoś zapyta a czemu maja przejsc do nas gdzie tez sa problemy finansowe? U nas problem jest sterowany u nich to jazda bez trzymanki. Oczywiscie trzeba by dzialac szybko i skutecznie bo nie dzialamy w prozni a czołówka ma znacznie wiecej atutów.


Oczywiście nie obraził bym się aby przeszedł ktoś z grona: MIla, Pawłowski, Kelemen, Wszołek ale to nierealne.
haha, no to ....a I ligo witaj
Odpowiedz cytując