!!IRIVER!! napisał(a):

Zastanawia mnie jedno. Nasza liga jest bowiem tak nieobliczalna, że trudno nadal cokolwiek wyrokować i ciekawi mnie, co by było gdyby:
Lech został mistrzem, Legia wygrała Puchar Polski, a Śląsk spadł poniżej 4.miejsca. Czy wówczas w pucharach grałby mimo wszystko Śląsk, jako finalista, czy drużyna z miejsca nr 4?
|
Drużyna z 4. miejsca.
Finalista Pucharu Polski, który nie zdobędzie Pucharu i w Ekstraklasie nie zajmie miejsca 1-3, gra w el. LE tylko wtedy, gdy zdobywca Pucharu Polski zdobędzie w tym samym sezonie Mistrzostwo Polski.
W końcu nie bezpodstawnie wielu obserwatorów przypuszcza, że w przypadku "stykowej" sytuacji w czubie tabeli i zdobyciu Pucharu Polski przez Legię, w 30. kolejce w meczu na Pepsi Arena w drużynie gości zobaczymy 11-14 Stevanoviciów...