Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15141
Stary 29.04.2013, 13:59
Trezba zadac sobie jednak pytanie czy taki Piatek lub Pazio w takiej Legii, Lechu by grali?

Oni maja swoja utalentowana mlodziez. Nie gorsza. I sklady jak na nasze warunki tez napakowane. Aczolwiek mam swiadomosc,z e jesli odejdzie taki Tonev odejdzie to Wszolek/Przybecki bedzie pilkarzem Lecha.

Juz to kiedys pisalem, negocjowac jeszcze nie mozemy ale Cupiał mógłby w kazdej chwili "wyciagnac reke do Króla z pomoca" i zlozyc propozycje nie do odrzucenia, w sytuacji Króla każda złotowka jest na wagę złota z biznesowego punktu widzenia. Jednym ruchem przy stosunkowo malym wydatku zalatwilby nam odbudowe na wiekszosci pozycji. Trzeba by "tylko" chciec i wylozyc kase.
Ostatnio edytowane przez borys : 29.04.2013 o godz. 14:13.
Odpowiedz cytując