|
Ktoś jest chyba bardzo naiwny że taki Piątek czy Pazio przyjdzie to zespołu z dołu tabeli, pewnie zaraz Lech czy Legia zgarnie ich by osłabić resztę. Jak dla mnie fajną opcją byłoby przeszukiwanie I, II i III ligi by coś znaleźć niestety znów Bednarz sprowadzi zagraniczny szrot, tańszy bo tańszy ale umiejętnościami nie powalający... No chyba że Cupiał rzuci kasą przy skupić najlepszych piłkarzy z ligi choc jest to bardzo mało prawdopodobne
|