Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23385
Stary 29.04.2013, 10:59
Zastanawia mnie jedno. Nasza liga jest bowiem tak nieobliczalna, że trudno nadal cokolwiek wyrokować i ciekawi mnie, co by było gdyby:
Lech został mistrzem, Legia wygrała Puchar Polski, a Śląsk spadł poniżej 4.miejsca. Czy wówczas w pucharach grałby mimo wszystko Śląsk, jako finalista, czy drużyna z miejsca nr 4?

Mimo naprawdę niezłych dla nas wyników w trwającej nadal kolejce, jestem zdania, że raczej nie wczłapiemy się na to 3-4.miejsce. Po prostu trudno mi uwierzyć, że wygramy wszystkie 6 meczy (zwłaszcza wyjazdy, które naprawdę mamy niełatwe) i, że właśnie Górnik, z którym przyjdzie nam grać będzie umiał wtopić ponadto jeszcze ze dwa inne mecze...Za to, co wczoraj odjebał Śląsk, pomimo, że ich kibice są z nami zaprzyjaźnieni, życzę im, aby spadli najniżej jak to możliwe w tegorocznych rozgrywkach...
Odpowiedz cytując