Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23384
Stary 29.04.2013, 10:52
Pół żartem pół serio, w tej lidze powinny być jakieś regulację odnośnie tego, jakie drużyny mogą grać w europie.
Np od określonej ilości punktów.
Może się starzeję, ale wcześniej oglądałem polską ligę i jakoś tak strasznie nienarzekałem na poziom. Teraz, oglądając jakikolwiek mecz Polskiej ligi , piwo zaczyna źle smakować, fotel staje się zajebiscie niewygodny, obraz w telewizorze niewyraźny, jedzenie przestaje mieć smak.
Mało tego, czasami oglądając mecz skórokopów w koszulkach Wisły, muszę naprawdę silno trzymać się oparcia- by nie wyrzucić odbiornika lub chociaż nie przełączyć na inny kanał.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując