|
tak bogaty klub jak Legia powinna sobie lepszego trenera sprowadzić (ktos z doświadczeniem międzynarodowym)
Z takim budżetem chyba ich stać na kogoś lepszego niż Urbano, bo z nim na ławce to moga być spore problemy z przejściem 2 rundy a przeciez nie od dziś wiadomo że jest to zespół budowany na lige mistrzów
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.04.2013 o godz. 09:05.
|