Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15138
Stary 28.04.2013, 23:59
Dariook napisał(a):Wyświetl post
To ja proponuje druzyne ME w miejsce TME i na odwrot. ZIEMNIAKA na trenera , zna sie chlop z mlodymi.

Boze co za zjebany trend nastal.

A Demjan ? Ta liga was niczego nie nauczyła? Byle ogor was czaruje, a jak sie zablokuje to bedzie płacz. Sikorski ile mial w Gorniku brameczek? Super snajpery ekstraklasy...
Jak Sikorski przyszedł, to wiedziałem że nic z tego nie będzie, bo NIE MA DO DZIŚ PIŁKARZY KTÓRZY BY GO DOBRZE OBSŁUŻYLI. NIE MA DRUŻYNY!!!!!!!!

I jeśli będą przeprowadzone transfery w sposób sensowny w najbliższym okienku, to Demjan będzie idealny na minimum rok. Byle ogór - a kto do Wisły teraz przyjdzie, hę?

A Nawałka jest na pewno lepszym trenerem niż Kulawik. Zastanawiałem się nad przywróceniem Moskala na trenera pierwszej drużyny. Grali wtedy całkiem nieźle. E: rozwijając wątek tego, w czym jest lepszy Nawałka - to we wszystkim - potrafi być surowy wobec zawodników, dobrze ustawia zespół taktycznie, a ponadto - udowodnił Cupiałowi, że z "młodzieży" wiślackiej można zrobić solidny klub w Zabrzu.

Warunek jest jednak jeden - w czerwcu, albo jeszcze szybciej, rezygnuje Bednarz, a na jego miejsce wchodzę ja
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 29.04.2013 o godz. 00:03.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując