Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23376
Stary 28.04.2013, 22:21
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Którego miejsca ja ma pogratulować?
Śmieszne jest to ,że ,że dla nas 6-ste miejsce ( po tych wyprzedażach) będzie OK. ale mamy też szansę powalczyć o miejsce 4-tetrudna sprawaI co - szczytowy sezon Legii,a nasz najgorszy i razem powalczymy w el LE?I jeszcze jedno pytanie ,ile karnych jeszcze trzeba podyktować dla Legii,aby miała pewnego mistrza? 5 , 10 ,15 ?
Powód: sędziowie
Ostatnio edytowane przez marek2a : 28.04.2013 o godz. 22:38.
Odpowiedz cytując