0 22 napisał(a):

|
Którego miejsca ja ma pogratulować?
|
Śmieszne jest to ,że ,że dla nas 6-ste miejsce ( po tych wyprzedażach) będzie OK. ale mamy też szansę powalczyć o miejsce 4-te

trudna sprawa



I co - szczytowy sezon Legii,a nasz najgorszy i razem powalczymy w el LE?

I jeszcze jedno pytanie ,ile karnych jeszcze trzeba podyktować dla Legii,aby miała pewnego mistrza? 5 , 10 ,15 ?