Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23375
Stary 28.04.2013, 22:13
Sorry, że się wcinam w internetowe napinki, ale jeszcze co do meczu Zagłębia i Śląska...

marek2a napisał(a):Wyświetl post
Tylko motywów brak ,bo Zagłębie nawet bez tych 3 punktów się utrzymało- normalnie spiskowe myślenie ,może się mylę?jak co to oświeć mnie
Może liczą jeszcze na puchary? To już jest majstersztyk http://www.youtube.com/watch?feature...&v=n6LnHDbRqt4
Odpowiedz cytując