Sorry, że się wcinam w internetowe napinki, ale jeszcze co do meczu Zagłębia i Śląska...
marek2a napisał(a):

Tylko motywów brak ,bo Zagłębie nawet bez tych 3 punktów się utrzymało- normalnie spiskowe myślenie ,może się mylę?jak co to oświeć mnie
|
Może liczą jeszcze na puchary?

To już jest majstersztyk
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=n6LnHDbRqt4