Kaan napisał(a):

|
Oglądnąłem to 4 razy. Za każdym razem obserwując innego gracza Śląska "próbujacego" przeszkadzać Małkowskiemu. Jakbym oglądał Piłkarski Poker..:/
|

Tylko motywów brak ,bo Zagłębie nawet bez tych 3 punktów się utrzymało- normalnie spiskowe myślenie ,może się mylę?jak co to oświeć mnie