Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23372
Stary 28.04.2013, 21:39
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Oglądnąłem to 4 razy. Za każdym razem obserwując innego gracza Śląska "próbujacego" przeszkadzać Małkowskiemu. Jakbym oglądał Piłkarski Poker..:/
Tylko motywów brak ,bo Zagłębie nawet bez tych 3 punktów się utrzymało- normalnie spiskowe myślenie ,może się mylę?jak co to oświeć mnie
Odpowiedz cytując