Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 28.04.2013, 20:17
Gratulacje. ale...

No, nic nie ma do występu jednego i drugiego, bo zagrali dobrze.
Ale jest to obraz, jak słaba jest nasza liga, jeżeli dwóch zawodników drużyny, która umówny się zagrała mecz dość słaby, a oni sami znów nic takiego wielkiego nie pokazali jest w jedenastce kolejki.
Odpowiedz cytując