|
Gratulacje. ale...
No, nic nie ma do występu jednego i drugiego, bo zagrali dobrze.
Ale jest to obraz, jak słaba jest nasza liga, jeżeli dwóch zawodników drużyny, która umówny się zagrała mecz dość słaby, a oni sami znów nic takiego wielkiego nie pokazali jest w jedenastce kolejki.
|