JOSE 841 napisał(a):

|
Barti małe sprostowanie nie ma Wisły bez Cupiała w ekstraklasie.Na dzień dzisiejszy nie ma też chętnych by wykupić od C udziały w klubie nawet miasto nie było by zainteresowane . A jak ma być szopka z nowym właścicielem jak w Polonii czy ŁKSie to może lepiej się cieszyć że C jest z Wisłą w dobie kryzysu w tabeli i że nie zamierza opuszczać klubu
|
Skąd wiesz, że nie ma kupców? Bo niby nikt o tym nie napisał?
A może jeszcze nikt nie odkrył kart?