Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 28.04.2013, 18:50
Glazik napisał(a):Wyświetl post


QRwa jak mozna byc kibicem takiej Floty idziesz z wiara na stadion a kopacze daja sie ladowac w dupala...

Do Floty ruchanej przez działaczy dołączają Tychy dzisiaj wypięli dupsko dla Okocimskiego.

Termalica jestem skory przypuszczać że jednak chce wejść - i wejdą na 100%. Szkoda że drugi awans będzie garbaty.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując