Glazik napisał(a):

QRwa jak mozna byc kibicem takiej Floty idziesz z wiara na stadion a kopacze daja sie ladowac w dupala...
|
Do Floty ruchanej przez działaczy dołączają Tychy dzisiaj wypięli dupsko dla Okocimskiego.
Termalica jestem skory przypuszczać że jednak chce wejść - i wejdą na 100%. Szkoda że drugi awans będzie garbaty.