szprotson napisał(a):

|
Drużyna z ME to moze w IV lidze by utrzymanie ugrała a nie w ekstraklasie.
|
Powaznie ?
bonawentura napisał(a):

Dodatkowo podpisałbym umowę długoletnią z trenerem Nawałką, może on kogoś z Górnika sprowadzi, a i ma nosa do młodych piłkarzy, więc będzie młodzież wprowadzał. Przywróciłbym też Witolda(?) Lisa, bo musi być ktoś kto będzie koordynował wchodzenie młodych piłkarzy do pierwszego składu i będzie przy okazji wyszukiwał młode talenty w Polsce.
|
A dlaczego Nawalka? Powaznie pytam.
To ze ma nosa do mlodych, to kazdy juz chyba powtorzyl. Czy ma lepszego od Tajnera? Watpie, on wychodowal wielokrotnego mistrza swiata...
Wprowadza mlodziez...hmm a co to ma oznaczac? Bo mi sie wydaje ze ta piekna inicjatywa wynika bardziej z braku wzmocnien, niz jego wlasnej pasji.
Ot robi sobie wynik, przecietny z przecietna druzyna w przecietnej lidze. W lidze gdzie Belchatow moze wygrac z Gornikiem a Wisla przegrac z Piastem.
Zabrzanie nie maja celu, ot kazda wygrana przybliza do bezpiecznego bytu. Wszystko in + jest milym zaskoczeniem. Czy beda 10, czy 5 na koniec sezonu, nic nie zmieni. Nawalka moze skupic sie na wyszukiwaniu talentow...
Jeszcze niech decyduje o transferach, to nasciaga Boninow, Zachorskich...itp. Chyba zapomnial o Jarce.
Czym on sie rozni od Kulawika? Smudy? W czym jest lepszy? Powaznie.