Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15137
Stary 28.04.2013, 18:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Drużyna z ME to moze w IV lidze by utrzymanie ugrała a nie w ekstraklasie.
Powaznie ?

bonawentura napisał(a):Wyświetl post

Dodatkowo podpisałbym umowę długoletnią z trenerem Nawałką, może on kogoś z Górnika sprowadzi, a i ma nosa do młodych piłkarzy, więc będzie młodzież wprowadzał. Przywróciłbym też Witolda(?) Lisa, bo musi być ktoś kto będzie koordynował wchodzenie młodych piłkarzy do pierwszego składu i będzie przy okazji wyszukiwał młode talenty w Polsce.
A dlaczego Nawalka? Powaznie pytam.

To ze ma nosa do mlodych, to kazdy juz chyba powtorzyl. Czy ma lepszego od Tajnera? Watpie, on wychodowal wielokrotnego mistrza swiata...

Wprowadza mlodziez...hmm a co to ma oznaczac? Bo mi sie wydaje ze ta piekna inicjatywa wynika bardziej z braku wzmocnien, niz jego wlasnej pasji.
Ot robi sobie wynik, przecietny z przecietna druzyna w przecietnej lidze. W lidze gdzie Belchatow moze wygrac z Gornikiem a Wisla przegrac z Piastem.
Zabrzanie nie maja celu, ot kazda wygrana przybliza do bezpiecznego bytu. Wszystko in + jest milym zaskoczeniem. Czy beda 10, czy 5 na koniec sezonu, nic nie zmieni. Nawalka moze skupic sie na wyszukiwaniu talentow...

Jeszcze niech decyduje o transferach, to nasciaga Boninow, Zachorskich...itp. Chyba zapomnial o Jarce.

Czym on sie rozni od Kulawika? Smudy? W czym jest lepszy? Powaznie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.04.2013 o godz. 18:20.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując