Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15136
Stary 28.04.2013, 18:05
Z piłkarzy których moglibyśmy pozyskać (cena chyba nie jest kosmiczna) z racji różnych problemów klubów w których grają

Z Polonii Warszawa
1. Miłosz Przybecki - szybko biega, razem z Sarkim robliliby sporo wiatru na skrzydłach
2 Adam Pazio - lewa obrona. teraz zniżka formy, ale wg mnie ma spory potencjał
3. Paweł Wszołek (tu nie wiem jak z ceną) teraz też nie błyszczy, ale potencjał spory
4. Łukasz Piątek - solidny, przyzwoity defensywny pomocnik. Wiek 28 lat, ale potrafi kopnąć do przodu poza walką.

Z Ruchu Chorzów
1. Filip Starzyński - naprawdę ma zmysł do gry kombinacyjnej i sporo widzi na boisku
2. Maciej Jankowski - ma spore możliwości - a kiedy lepiej nie kupować jak piłkarz gra gorzej? Jak zacznie grac lepiej to go w Polsce nie będzie Czemu my zatem nie możemy go wylansować i sprzedać dalej z zyskiem?

GKS Bełchatów
1. Mateusz Mak - może teraz?
2. Kamil Wacławczyk - solidny dobry środkowy pomocnik
3. Maciej Wilusz - jak ustabilizuje formę będzie naprawdę dobry

Widzew Łódź
1. Łukasz Broź - potrzebujemy dobrego prawego obrońcy
2. Mariusz Stępiński - chyba można z nim za darmo podpisać kontrakt
3. Bartłomiej Pawłowski - pojecie o grze ma

Górnik Zabrze
1. Adam Danch - stała dobra forma
2. Prejuce Nakoulma - ale tu chyba cena nie dla nas...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując