Z piłkarzy których moglibyśmy pozyskać (cena chyba nie jest kosmiczna) z racji różnych problemów klubów w których grają
Z Polonii Warszawa
1. Miłosz Przybecki - szybko biega, razem z Sarkim robliliby sporo wiatru na skrzydłach
2 Adam Pazio - lewa obrona. teraz zniżka formy, ale wg mnie ma spory potencjał
3. Paweł Wszołek (tu nie wiem jak z ceną) teraz też nie błyszczy, ale potencjał spory
4. Łukasz Piątek - solidny, przyzwoity defensywny pomocnik. Wiek 28 lat, ale potrafi kopnąć do przodu poza walką.
Z Ruchu Chorzów
1. Filip Starzyński - naprawdę ma zmysł do gry kombinacyjnej i sporo widzi na boisku
2. Maciej Jankowski - ma spore możliwości - a kiedy lepiej nie kupować jak piłkarz gra gorzej? Jak zacznie grac lepiej to go w Polsce nie będzie

Czemu my zatem nie możemy go wylansować i sprzedać dalej z zyskiem?
GKS Bełchatów
1. Mateusz Mak - może teraz?
2. Kamil Wacławczyk - solidny dobry środkowy pomocnik
3. Maciej Wilusz - jak ustabilizuje formę będzie naprawdę dobry
Widzew Łódź
1. Łukasz Broź - potrzebujemy dobrego prawego obrońcy
2. Mariusz Stępiński - chyba można z nim za darmo podpisać kontrakt
3. Bartłomiej Pawłowski - pojecie o grze ma
Górnik Zabrze
1. Adam Danch - stała dobra forma
2. Prejuce Nakoulma - ale tu chyba cena nie dla nas...