s1mone napisał(a):

Szczerze, to pracownicy zawsze nadają na pracodawców na każdym kroku. Nigdy nie widziałem pracownika, który wychwala swojego szefa.
Taka prawda;>
|
Mylisz sie ,pracowalem dLa Piotrka Skrobowskiego z poczatkiem lat dziewiecdziesiatych - od jakiegos roku dziewiecdziesiatego piatego nie mam z nim kontaktu , ale zawsze go przedstawiam jako wzor szefa.