Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 28.04.2013, 17:35
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Szczerze, to pracownicy zawsze nadają na pracodawców na każdym kroku. Nigdy nie widziałem pracownika, który wychwala swojego szefa.

Taka prawda;>
Mylisz sie ,pracowalem dLa Piotrka Skrobowskiego z poczatkiem lat dziewiecdziesiatych - od jakiegos roku dziewiecdziesiatego piatego nie mam z nim kontaktu , ale zawsze go przedstawiam jako wzor szefa.
Odpowiedz cytując