Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 28.04.2013, 16:17
Barti małe sprostowanie nie ma Wisły bez Cupiała w ekstraklasie.Na dzień dzisiejszy nie ma też chętnych by wykupić od C udziały w klubie nawet miasto nie było by zainteresowane . A jak ma być szopka z nowym właścicielem jak w Polonii czy ŁKSie to może lepiej się cieszyć że C jest z Wisłą w dobie kryzysu w tabeli i że nie zamierza opuszczać klubu
Odpowiedz cytując