|
Legia i Lech są chujowe, ale nie tak chujowe jak reszta ligi, która jest jeszcze bardziej chujowa. Nie wiem czy jest sens gadać nad kim kto się spuszcza/nie spuszcza skoro to i tak jest spuszczanie się nad chujowo grającą drużyna.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|