Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23364
Stary 28.04.2013, 14:39
Lubię te napinki w gościach. Jedynie niegdyś spory toczone na linii Legia-Groclin były ciekawsze od tych Legia-Amica. Szkoda bana dla pewnego osobnika, który wieszczył długoletnie sukcesy dziewuch za panowania JW. Oj grubo się pomylił
Odpowiedz cytując