Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.04.2013, 12:50
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś wczoraj MMA na Polsacie?


Ogólnie takie sobie, momentami nawet full wypas (walka Drwala), ale to co było na końcu, czyli Koksu z jakimś cyckiem to była parodia wszystkiego.
A ja się dosłownie pośmiałem trochę, więc gala na plus w sumie
Odpowiedz cytując