Kocur napisał(a):

Oglądał ktoś wczoraj MMA na Polsacie?
Ogólnie takie sobie, momentami nawet full wypas (walka Drwala), ale to co było na końcu, czyli Koksu z jakimś cyckiem to była parodia wszystkiego.
|
A ja się dosłownie pośmiałem trochę, więc gala na plus w sumie
