@TTJ
Dwa sezony, kiedy to Lech rzeczywiście grał bardzo dobrze, trudno żeby go wtedy nie chwalono, kiedy obiektywnie wszystko wyglądało dobrze. Nad Legią natomiast rozpływają się niemal zawsze mimo wyników, a apogeum następuje tego teraz, bo jest szansa realna na MP. Więc krótka pamięć, czy udajesz głupka? Czy może nie dość jasna różnica jest dla ciebie?
W CF o Lechu powiedziano dwa zdania, nie manipuluj faktami. Jedno w kontekście reportażu o szansach na awans do LM i drugie przemycił wasz wierny kibic Iwanow, że lepiej na teraz gra Lecha wygląda (niby). Więc faktycznie klapki i kompleksy robią swoje w twoim przypadku również. Generalnie odbijanie piłeczki z warszawiakiem jest zabawne, tak jak zabawne było oglądanie CF dzisiaj czy dwa-trzy tygodnie temu, kiedy na podobne tematy dyskutowali.
A te brednie o imprezie masowej.. Rozumiem w takim razie, że Legia zabukowała już terminy w trzy ostatnie weekendy sezonu, bo tak wypaść może, że będzie świętowanie w którymś z nich? Nie wiedziałem, że spontaniczną radość kibiców na rynku swojego miasta trzeba zgłaszać, a to ciekawe.
No jasne, większość ludzi zakładała, że Legia NAJPRAWDOPODOBNIEJ będzie mistrzem, dziwnym nie jest, że zakładali też to kibice Lecha. Tymczasem w mediach koronowano ją już w styczniu, lekka różnica, nie sądzisz? Tak jak błądzenie o LM na chwile obecną jest przykładem zakrzywienia czasoprzestrzeni w umysłach dziennikarskich z Warszawy.
Zrobię ci nawet tę przyjemność, że sam napiszę, że Legia najprawdopodobniej będzie MP niestety. Chociażby terminarz o tym świadczy czy WKS w finale PP, który będzie z Lechem gryzł ziemię, bo dla nich lepiej będzie żeby MP był w stolicy.
@serek
ależ jest, był i będzie, czegokolwiek byś nie napisał
