Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
100(L)ica
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23359
Stary 28.04.2013, 12:47
"Sytuacja z przejęciem piłki przez Ljuboję mocno kontrowersyjna" - też mi się przynajmniej zdawało do momentu, aż przeczytałem ten krótki wyciąg z przepisów sędziowskich.

Ogólnie rzecz biorąc - sami jesteśmy sobie winni. Legia zagrała ten mecz podobnie jak większość na wiosnę zeszłego roku - na alibi i niech się dzieje wola nieba. Ku*wica człowieka trafia czasami, gdy widzi takie coś na boisku, zważywszy na to, że gramy o MP a od poniedziałku nasza przewaga może zmaleć do 2pkt. I te zmiany Urbana - już wolę czekać na jedną dobrą wrzutkę Brzyskiego, niż oglądać Kucharczyka, które ostatnio dobre spotkanie zagrał jakiś rok temu. Albo ten zapłon, żeby w końcu wpuścić gryzącego trawę Sagana za bezbarwnego ostatnio w ogóle Ljuboję. Coś czuję, że trzeba będzie się przejść w końcu do gwiazdeczek na trening i przypomnieć o co w końcu grają...

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przestań z tym KKS-em, nie ma go od ładnych paru lat.
Nas też powinno nie być, "gdyby nie komuna" jak to mawiają kibice "Królowo-Katowickiej-Dyskobolii" a jakoś jesteśmy. Dziwne co ?
Odpowiedz cytując