Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#995
Stary 28.04.2013, 11:43
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma Wisły bez Cupiała a jeśli ktoś pożegna sie z Wisłą to prędzej Legionista niż C.Smuda już na wylocie a w Wiśle powoli zacznie sie szukanie winnych nieudanego sezonu .Kulawik pewnie zostanie w trybie oszczędnościowym a kadra uszczupli sie o Pareike i ostatniego Holendra ewentualnie kogoś z trójki Głowacki ,Kosowski,Sobolewski.A C zacznie czystki wyjątkowo od góry i wyjątkowo największym transferem może być Smuda w miejsce Legionisty i Frankowski jako człowiek Smudy w sztabie Kulawika.Aczkolwiek to tylko jeden z możliwych scenariuszy jaki zajdzie w Wiśle po sezonie,możliwe też że wszystko zostanie po staremu na górze
Chyba kpisz. Z przykrością stwierdzam że takich którzy tak myślą jak Ty (wytłuszczone zdanie) jest niestety wielu. Jeżeli nie jeździłeś przed Cupiałem na Wisłę, to masz problem. Jeżeli jeździłeś to jestem mocno ździwiony że możesz tak myśleć.
Odpowiedz cytując