Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.04.2013, 09:35
Oglądał ktoś wczoraj MMA na Polsacie?


Ogólnie takie sobie, momentami nawet full wypas (walka Drwala), ale to co było na końcu, czyli Koksu z jakimś cyckiem to była parodia wszystkiego.
Ostatnio edytowane przez Kocur : 28.04.2013 o godz. 09:45.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując