Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23355
Stary 28.04.2013, 05:27
Obawiam się, że na Ł3 Legia jednak zbije Lecha i mimo wszystko ogarnie misia

Zresztą co za różnica.. Lech czy Legia, nas to w sumie i tak powinno walić
Odpowiedz cytując