Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

"zapisanych jest około 610 osób ,Będzie zbierane w pociągu po 10-15zł Damy info jak przekalkulujemy .ale napewno brakuje do pokrycia kosztów pociągu i biletów pare tyś."
wstyd...
|
Wstyd jak ch.uj. Tyle było płaczu o bilety na Bełchatów. Gdzie są Ci wszyscy chętni co tak płakali? Żeby 1000 biletów nie zeszło, mało tego z pięć razy terminy zapisów były!