Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#863
Stary 27.04.2013, 21:15
Szkoda mi Damiana Burasa. Widziałem go w akcji, a w Wiśle jest w ME , a powinien być w pierwszym zespole bo jest świetny. Z resztą jak ma grać dobrze w ME jak widać jak gra cała drużyna , piłki przyjąć nie umieją.
Co do młodzieży to nie stan boiska jest najważniejszy tylko lepsi trenerzy, najlepiej jakiś stary zagraniczny trener co kiedyś trenował młodzików jakiejś barcy,milanu,sevilli,valencii itd.który jest teoretycznie na emeryturze to wziąć go niech trenuje naszych.
Odpowiedz cytując