|
Najgorszy problem w tym,że Wisła nie ma kasy w ogóle . Boje się, że przez odpadnięcie z Pucharu Polski pogrążyliśmy się na dobre 5 lat . Nie mówiąc o prawdopodobnej szansie zarobku LE i sponsora na koszulkach ale z wiary i motywacji. Jeśli p.Cupiał nie przeleje dużych pieniążków to tak jak mówiłem : Pogrzebani na dobre 5 lat :(
|